Змістовне й організоване дозвілля курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ є важливим чинником у формуванні особистості поліцейського. Тож колективом університету створюються всі необхідні умови як для набуття професійних знань, так і для особистісного розвитку та фізичної культури. У містах розташування факультетів закладу вищої освіти – Вінниці, Кам`янці-Подільському, Кременчуці – щотижня проходять спортивно-масові та культурні заходи. Сьогодні курсанти факультетів № 2 і № 3 змагалися в ігрових видах спорту: команди дівчат – у волейболі, хлопці – грали у футбол, виконували вправи з гирями. Проведення таких заходів згуртовує молодь, допомагає розкрити свої здібності, виховує командний дух й додає енергії та позитивних емоцій.