Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6, що було присвячене підведенню підсумків роботи наукового гуртка за 2021–2022 навчальний рік та визначенню найближчих цілей на наступне півріччя. Відкрив засідання керівник наукового гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов.

Під час засідання керівник та гуртківці обговорили результати участі гуртківців у наукових та інформаційно-виховних заходах, поділилися інформацією про відомі їм чат-боти для інтернет-месенджерів, спеціалізовані веб-сайти та способи використання соціальних комп’ютерних мереж, які можуть бути задіяні для надання допомоги українській армії у війни на інформаційному фронті.

Завідувач кафедри кібербезпеки та DATA- технологій факультету № 6 Юрій Гнусов, який взяв участь у підсумковому заході, звернув увагу учасників на питання, що виникають у здобувачів освіти при проходженні тестувань та у складанні екзаменаційної сесії під час проведення дистанційного навчального процесу, проінформував про необхідність участі гуртківців і студентів у проведенні профорієнтаційної роботи за місцем проживання та побажав подальших успіхів студентам, які проявили наполегливість і творчий підхід при проведенні досліджень у своїх наукових напрямах.