Відбулася онлайн-зустріч керівництва факультету № 2 з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками на платформі ZOOM щодо особливостей вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2022 році.

У заході взяли участь: помічник ректора Віктор Слиш, декан факультету № 2 Костянтин Гарбузюк, заступник декана факультету № 2 з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко, доцент кафедри соціальних та економічних дисциплін Наталія Павленко, провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко, представники приймальної комісії ХНУВС Марина Давидова, Ігор Овчаренко та представник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Обговорювалися питання щодо умов вступу на спеціальності університету, термінів та особливостей навчання, подальшого працевлаштування випускників після закінчення університету. Майбутні абітурієнти цікавилися питаннями порядку подачі онлайн-заяв, вимог до стану здоров’я, нормативами з фізичної підготовки, та умовами вступу на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, а також внесеними змінами до Порядку вступу до закладів вищої освіти у 2022 році для вступників, які зареєстровані  на особливо небезпечній території.

На всі запитання учасники онлайн-зустрічі отримали вичерпні відповіді.