Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3 курсу факультету № 1 Кристина Коваль взяла участь у відкритих лекціях за участі лекторів Норвезького університетського коледжу поліції.

Лекції були присвячені темам, які сьогодні є актуальними для працівників поліції: «Торгівля наркотиками: європейський досвід та перспективи удосконалення механізмів запобігання та протидії» (лектор – Ян Ерік Брезіл), «Поліція, орієнтована на громаду: досвід європейського дослідницького проєкту» (лектор – Тор Дамкаас), «Методи досліджень у поліцейській науці: що треба і не треба робити під час складання опитування чи анкетування» (лектор – Марія-Луїза Дамен).

Під час вебінарів лектори коледжу надали корисну інформацію щодо європейських механізмів запобігання та протидії поширенню наркотиків, традиційних та інноваційних реформ поліції, орієнтованих на громаду, особливостей проведення опитування та анкетування у різних ситуаціях.

Усі лектори висловлювали щиру підтримку українському народу, який стійко протистоїть окупантам.