З нагоди Дня Національної поліції України Президент України Володимир Зеленський своїм Указом № 466/2022 від 04 липня 2022 року присвоїв заступнику Голови Національної поліції України – начальнику Головного слідчого управління, полковнику поліції Максиму Сергійовичу Цуцкірідзе спеціальне звання генерала поліції третього рангу.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ вітає Максима Сергійовича з високим званням, пишається його досягненнями, що засвідчує високу якість підготовки кадрів Харківським національним університетом внутрішніх справ – продовжувачем славних традицій харківської правничої та правоохоронної школи. Бажаємо Максиму Сергійовичу подальших успіхів у службовій діяльності заради перемоги й миру в державі. Слава Україні!