Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 кандидатка юридичних наук, доцентка Ірина Казанчук взяла дистанційну участь з використанням платформи Meet Google у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах воєнного стану», приуроченій до Дня Національної поліції України.

Конференція відбулася у Донецькому державному університеті внутрішніх справ і стала першим науковим заходом, що був організований ДонДУВС у співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області та за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

У своїй доповіді на тему «Аналіз європейської моделі взаємодії органів поліції і громадськості в сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпеченні екологічної безпеки та можливості її запозичення в Україні в умовах воєнного стану» Ірина Казанчук приділила увагу аналізу напрямів співпраці органів поліції провідних країни світу з представниками органів місцевого самоврядування та інших інститутів громадянського суспільства у сфері забезпечення екологічної безпеки та зміцнення правопорядку, а також визначила можливості запозичення закордонного досвіду в роботі української поліції під час дії правового режиму воєнного стану.

У науковому заході взяли участь відомі науковці та практичні працівники органів Національної поліції України, серед яких представники провідних закладів вищої освіти та наукових установ з різних регіонів України. Під час конференції її учасники також обговорили актуальні питання діяльності органів Національної поліції, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства стосовно забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах воєнного стану.

За підсумками конференції буде сформовано збірку матеріалів доповідей учасників конференції.