Учасниця Школи наукового лідерства ХНУВС курсантка 1 курсу факультету № 1 Наталія Задорожна пройшла онлайн-курс на платформі Prometheus «Базова психологічна допомога в умовах війни».

Матеріали курсу підготовлені у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства». Курс було поділено на модулі: у червоній зоні розповідалося про кризові стани; жовта зона була присвячена подоланню помірного стресу; у зеленій зоні розбиралися практики для повернення до нормального життя після пережитого стресу.

Отримані знання стануть корисними в майбутньому, адже запропонований авторами каталог практичних вправ допоможе впоратися зі стресом у будь-якій ситуації і в умовах воєнного стану зокрема.