Шановні абітурієнти, батьки та представники підрозділів організації відбору та атестування поліцейських Головних управлінь Національної поліції запрошуємо вас 30 червня 2022 року о 10:55 приєднатися до онлайн-зустрічі на тему «Особливості вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2022 році», що відбудеться на платформі ZOOM. Початок об 11:00 годині.

Обговорюватимуться такі питання:

– загальна інформація про Харківський національний університет внутрішніх справ;

– факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, терміни навчання та подальше працевлаштування;

– умови та порядок подання заяв (анкет) для вступу на навчання за державним замовленням (бюджет) у 2022 році;

– правила прийому на навчання за кошти юридичних і фізичних осіб, спеціальності, за якими готують фахівців.

Приєднатися до заходу можна за посиланням:

Код доступу: CzVLH1