Відбулося чергове засідання науково-методичної ради під головуванням проректора Харківського національного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора Михайла Бурдіна за допомогою сервісу Zoom. Під час засідання обговорювалися питання наукової, освітньої та методичної спрямованості. Одне з найважливіших —  організація освітнього процесу здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану. Михайло Бурдін акцентував увагу на складанні літньої екзаменаційної сесії 2021/2022 навчального року здобувачів вищої освіти 1 курсу. Було заслухано звіти про результати діяльності Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених та наукових гуртків у 2021/2022 навчальному році, секцій науково-методичної ради у 2021/2022 навчальному році.