Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Кримінально-правова кваліфікація» провів для курсантів 3 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ працівник чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Вінницькій області.

Він поділився з курсантами досвідом практичної роботи, звернувши увагу на найбільш актуальні проблеми професійної діяльності поліцейських, у тому числі – в умовах дії спеціального режиму воєнного стану, підкресливши важливість отриманих під час навчання професійних знань і компетенцій.

Наприкінці заняття поліцейський відповів на численні запитання курсантів, що стосувалися роботи правоохоронців – слідчих, карного розшуку тощо.