Триває ознайомча практика для курсантів першого курсу факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, що проходить на базі відділів поліції ГУНП України в Вінницькій області.

Курсанти, які навчаються за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» та 071 «Облік та оподаткування», закріплюють знання, отримані під час навчання, а також набувають практичних навичок, які допоможуть їм у майбутній професії.

Оглядові лекції про особливості та секрети професійної діяльності провели для курсантів-першокурсників представники чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування та відділу розшуку злочинців і зниклих громадян управління карного розшуку ГУНП в Вінницькій області.