II Міжнародна науково-практична конференція «Захист прав людини в Україні в умовах воєнного стану» відбулася на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У конференції взяв участь проректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський.

Під час роботи конференції учасники обмінювалися думками з приводу вирішення низки правових, соціальних, економічних проблем захисту прав і свобод людини в Україні під час війни. Жваву дискусію викликали питання, пов’язані з протидією інформаційним загрозам і захисту прав цивільного населення на отримання інформації; відновлення прав та інтересів осіб, які постраждали від агресії рф тощо.

За результатами виступів учасники обговорювали пропозиції з удосконалення державної політики з питань захисту прав і свобод людини під час повномасштабного вторгнення рф та у післявоєнний період.

Більш детально про захід читайте за посиланням: https://dduvs.in.ua/2022/06/24/zahyst-prav-lyudyny-v-ukrayini/