Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ стали донорами крові для військових Збройних Сил України. Хтось долучився до благодійної ініціативи вперше, є й ті, хто здав кров кілька разів.

Найшвидший клінічний аналіз крові, огляд терапевта, солодкий чай з печивом – і курсанти-донори вже у залі донації.

Стати донором може кожен. Варто знати, що один донор рятує життя трьом людям, і це найцінніший подарунок, який можна зробити легко. Представники факультету й надалі співпрацюватимуть із Кам’янець-Подільським трансфузіологічним відділенням, щоб рятувати життя тим, хто цього потребує.

Долучитися до благодійної ініціативи та стати донором може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років і який не має медичних протипоказань до цього.