Члени екзаменаційної комісії кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 – завідувачка Ольга Гетманець, доцентки Дар’я Коробцова, Вікторія Фурса та Євгенія Ананьєва провели онлайн-консультацію перед проведенням державної атестації здобувачів вищої освіти факультету № 6 для отримання освітнього ступеню «бакалавр», спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час консультації було розглянуто процедуру проведення комплексного екзамену, основні запитання, що можуть виникнути під час його проведення. Наприкінці студенти отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Завідувач кафедри Ольга Гетманець також звернула увагу випускників на те, що вони мають можливість продовжити навчання в університеті й здобути другий магістерський рівень вищої освіти або отримати другу вищу освіту.