27 травня у Києві відбувся VIII з’їзд Союзу юристів України. Серед делегатів, які взяли участь у його роботі, були й представники Харківського національного університету внутрішніх справ – проректор університету Анатолій Клочко та декан факультету № 2 Сергій Бортник.

Під час роботи делегати заслухали доповідь Голови Союзу юристів України Валерія Євдокимова, присвячену підсумкам діяльності організації за 2011–2016 роки та обговорили головні напрями діяльності на наступний період.

Під час з’їзду відбулися вибори Голови Союзу юристів України, а також його перших заступників. Головою організації було обрано колишнього Генерального прокурора України, народного депутата України V та VI скликань, заслуженого юриста України Святослава Піскуна.

У Харківській обласній організації Союзу юристів України також відбулися кадрові зміни. Першим заступником Голови було обрано проректора Харківського національного університету внутрішніх справ,  доктора юридичних наук, доцента Анатолія Клочка.

Колектив університету вітає Анатолія Миколайовича та бажає подальших успіхів.