Для здобувачів освіти відбулася установча нарада з керівництвом університету та ГУНП у Вінницькій та Хмельницькій областях. Під час зустрічі з курсантами ректор університету Валерій Сокуренко наголосив на неухильному дотриманні дисципліни та законності під час проходження практики та питань особистої безпеки, що набувають особливої актуальності під час дії воєнного стану в державі. Проректор закладу вищої освіти Сергій Бортник відзначив необхідність відповідального ставлення до виконання обов’язків працівника поліції, наполегливість в оволодінні практичними навичками майбутньої професії.

Представники головних управлінь Національної поліції в областях розповіли курсантам про конкретні ділянки роботи в структурних підрозділах органів Національної поліції — досудового розслідування, патрульної та кримінальної поліції, підрозділах і службах сектору превенції тощо, з якими вони ознайомляться під час проходження практики.