Старший викладач кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Тимофій Колісник та старший викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії підполковник поліції Василь Корнієнко взяли участь у круглому столі, присвяченому 24-й річниці участі України в миротворчих операціях ООН, та з нагоди Міжнародного Дня миротворців. Круглий стіл відбувся у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди. Зі вступним словом на заході виступив ректор ХНПУ, доктор педагогічних наук, професор, академік Іван Прокопенко.

В обговоренні актуальних питань участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, в тому числі залучення миротворчого персоналу в зоні АТО, брали участь представники ОБСЄ в Україні, Харківської міської ради, науково-дослідної лабораторії Національної Академії Національної гвардії України, Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасники міжнародних операцій та інваліди війни, представники Управління патрульної поліції, науково-педагогічні працівники харківських вишів, представники громадських об’єднань, педагоги-організатори харківських шкіл, студентство.