Для курсантів першого року навчання Харківського національного університету внутрішніх справ працівники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 та навчально-методичного відділу провели інструктажі щодо порядку проходження ознайомчої практики. Під час зустрічей, організованих за допомогою відеоінструменту ZOOM, були доведені загальні питання щодо дотримання дисципліни та законності під час виконання службових обов’язків, ознайомлення з конкретними ділянками роботи в структурних підрозділах органів Національної поліції в реальних умовах. Мета практики – закріплення курсантами теоретичних знань, отриманих під час навчальних занять, та набуття практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам до їхньої майбутньої професії. Ознайомча практика проходитиме у період з 23 по 30 червня 2022 року за місцем розташування навчальних підрозділів.