Культурно-масова робота в університеті посідає вагоме місце у виховній роботі зі здобувачами вищої освіти і є простором для творчої самореалізації у вільний від занять час. Курсанти четвертого курсу факультету № 1 разом із фахівцем факультету Русланом Єдиним за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали виставу «Ханума» Хмельницького обласного академічного театру ім. М. Старицького, яка відбулася у Кам’янець-Подільському міському Будинку культури.

Яскрава сценографія, професіоналізм акторів, освітлення, декорації, костюми справили неабияке враження на глядачів. Під час перегляду вистави курсанти поринули у вир емоцій, що лишили незабутні враження від долучення до театрального мистецтва.