Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у дискусії «Українські вимушені мігранти в Європі: допомога діаспори», організованій Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Захід відбувся на платформі Zoom і об’єднав майже 100 учасників з понад 30 країн світу.

Під час дискусії було обговорено форми співпраці українських діаспорних організацій з державними установами Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії щодо їх допомоги вимушеним мігрантам. Також спікери порушили надзвичайно важливі питання: чи повернуться українські переселенці на Батьківщину, чи зберігатимуть свою ідентичність за кордоном?

Варто зазначити, що дискусійна панель є складовою проєкту МІОКу, який опікується збереженням української науки та культури поза межами країни.

За результатами роботи учасники семінару отримали сертифікати.