Члени екзаменаційної комісії кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 завідувачка кафедри Ольга Гетманець, доцентки Дар’я Коробцова, Вікторія Фурса та Євгенія Ананьєва провели онлайн-консультацію перед проведенням державної атестації здобувачів вищої освіти факультету № 6 однієї з груп для отримання освітнього ступеню «бакалавр» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час консультації члени екзаменаційної комісії звернули увагу студентів на умови та порядок проходження тестування, особливості сформованих тестових завдань, а також надали вичерпні відповіді на запитання.

Завідувачка кафедри Ольга Гетманець звернула увагу випускників на те, що вони мають можливість продовжити навчання в університеті для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти або другої вищої освіти.