З першого дня передислокації особового складу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ до міста Кам’янець-Подільський, питання забезпечення практичної складової освітнього процесу є приорітетними.

Декан факультету № 1 Олександр Музичук та представники підпорядкованих кафедр факультету зустрілися з начальником Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Василем Шкіндюком. Під час зустрічі заплановано залучення курсантів і слухачів магістратури до несення служби із забезпечення публічної безпеки та громадського порядку в місті спільно з працівниками підрозділів слідства, дізнання та превентивної діяльності. Складено графік проведення бінарних занять із навчальних дисциплін, які викладатимуться за участі практичних працівників районного управління поліції. Крім того, курсанти першого курсу пройдуть ознайомчу практику з подальшим захистом матеріалів практики на базі Кам’янець-Подільського РУП.