Завідувач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Вадим Харченко перед складанням підсумкової атестації для отримання освітнього ступеню «бакалавр» за спеціальністю «Право» для здобувачів вищої освіти денної форми навчання провів онлайн-консультацію з навчальної дисципліни «Кримінальне право».

Вадим Харченко закликав студентів відповідально поставитися до порядку та умов складання підсумкової атестації, а також звернув увагу студентів на особливості розв’язання практичних задач. Також студенти отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Випускників було також поінформувано про можливість продовжити навчання в університеті для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти або другої вищої освіти.