Члени екзаменаційної комісії кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС – завідувачка Ірина Панова, професор Ігор Зозуля, доцентка Вікторія Мельник і викладачка Дар’я Глушкова провели онлайн-консультацію перед проведенням державної атестації здобувачів вищої освіти факультету № 6 для отримання освітнього ступеню «бакалавр» (спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність») у групах Ф-6-ПДзср-18-1-3.

Під час консультації було розглянуто процедуру проведення комплексного екзамену, основні запитання, що можуть виникнути при його проведенні.

Здобувачі освіти обговорили питання теоретичних та практичних проблем розвитку й функціонування системи адміністративного законодавства України, проблем публічного адміністрування різними сферами. Також обговорили проблеми реалізації повноважень виконавчої влади, делегованих державою органам місцевого самоврядування та деяким недержавним формуванням, внутрішня організація та діяльність апаратів усіх державних органів, адміністрацій державних підприємств, установ та організацій; сучасних поглядів на функціонування системи національної поліції України, наукових позицій стосовно сучасного становища та перспектив розвитку адміністративного законодавства України.

Завідувачка кафедри Ірина Панова звернула увагу випускників, що вони мають можливість продовжити навчання в університеті для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти або другої вищої освіти.