У читальному залі Рогатинської дитячої бібліотеки Івано-Франківської області доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Катерина Маннапова провела серед внутрішньо переміщених осіб – дітей та їх батьків – групову консультацію на тему «Літо, смартфон і безпека в Інтернеті». Заняття сприяло формуванню навичок безпечної життєдіяльності, відповідального ставлення до себе і людей, обережності, готовності до дій в небезпечних ситуаціях, розвитку обережності, уваги, кмітливості. Під час зустрічі діти та батьки обговорювали ситуації ризику в Інтернеті, правила безпечної поведінки, також було зазначено особливості створення культури читання вдома. Учасники активно виконували різні завдання та дискутували на тему зустрічі.