Декан факультету № 3 Олександр Моргунов разом із доцентом кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Вадимом Селюковим, а також провідним фахівцем відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Ігорем Овчаренко провели профорієнтаційну зустріч із працівниками Кременчуцького районного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області. Під час зустрічі їх ознайомили з університетом, факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців.

Представники університету поінформували про умови вступу до закладу вищої освіти у цьому році та правилами подання документів, як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.