Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Олена Піхурець провела профорієнтаційну зустріч з адміністрацією Полтавського професійного ліцею Полтавської обласної державної адміністрації.

Представниця університету ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами цьогорічного вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу, наголосила на можливостях щодо особистісної реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій, спортивній діяльності та ін.

Олена Піхурець передала для абітурієнтів інформативну продукцію про університет, щоб вони могли більш детально ознайомитися з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у Харківському поліцейському виші.