За ініціативи завідувача кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 доктора юридичних наук, професора Михайла Щербаковського за участі заступника декана факультету Костянтина Свердліна відбулася онлайн-зустріч із випускниками факультету. Учасники були проінформовані про терміни та умови вступу до магістратури за спеціальностями “Право” та “Правоохоронна діяльність”. Звернуто було увагу на підготовку здобувачів до комплексного магістерського тесту навчальної компетентності, який включає питання з різних галузей права.

Наголошено на необхідності суворого дотримання термінів подання заявок до приймальної комісії, створення електронного кабінету, проходження тесту. Організатори надали відповіді на численні запитання учасників зустрічі.