Курсанти факультетів № 3 та № 4, навчальні заняття для яких сьогодні проводяться у місті Кременчуці, відвідали музей історії Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Зустріч було організовано працівниками відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи коледжу та курсантсько-студентським самоврядуванням університету.

Співробітниця музею розповіла курсантам про історію створення коледжу, про відомих випускників та героїв, які у ньому навчалися. Курсанти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

Однією з основних композицій музею є куточок пам’яті загиблих випускників коледжу у російсько-українській війні у 2022 році. Пам‘ять героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

КЛК ХНУВС