Чергова гуманітарна допомога надійшла чотирилапим мешканцям смт. Покотилівка, які лишилися домівок і перебувають на вулиці. Завдяки небайдужим людям, які надають допомогу в харчуванні, прилаштуванні тварин, у наших чотирилапих друзів з’являються шанси на виживання.

Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Лозова завдяки громадській організації «URSA» (м. Києв) та Павла Адаменка, Анни Столової отримала в якості гуманітарної допомоги корм для тварин. Він був переданий представникам некомерційної організації «Велес» для допомоги тваринам, які знаходяться на території Височанської громади в смт. Покотилівка.