Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Любов Русанова, Лариса Сазанова, Валентина Кочина та Артем Білоусов відвідали онлайн-вебінар «No word is an island: the importance of word parterships».

Захід організований та проведений «National Geographic Learning» та її представником в Україні – компанією «Лінгвіст». З учасники вебінару поспілкувався висококваліфікований викладач і тренер з 15-річним досвідом викладання Алекс Воррен, який розповів про ефективні методи вивчення нової лексики. Такі методи допомагають розширити словниковий запас і зробити навчання цікавим. Спікер також говорив про актуальні питання візуальної грамотності, зокрема позитивний вплив малюнків і зображень на розвиток пам’яті та їх важливу роль в опануванні іноземної мови.

Викладачі кафедри збагатили свій педагогічний досвід та отримати нові корисні ідеї для застосування комунікативної методики у щоденній викладацькій практиці.