Доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Аліна Піддубна взяла участь у XXI Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», що відбулась дистанційно у м. Дебрецен (Угорщина).

Під час конференції розглядалися проблемні аспекти забезпечення безпеки національної економіки, її стабілізації та сталості, здатності до постійного оновлення, вдосконалення; дослідження щодо здійснення освітнього процесу в закладах післядипломної педагогічної освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання; особливості формування соціально-психологічних особливостей «soft skills» у майбутніх психологів; питання, пов’язані з протидією проявам корупції, особливо у секторі оборони України.