Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за місцем тимчасової дислокації у  м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області долучилися до плетіння маскувальних сіток для українських воїнів.

Щодня представники університету долучаються до виготовлення маскувальних сіток, кікімор, нарізання матеріалу для пошиття матраців тощо.

Курсанти переконані, що така допомога є ще одним кроком до перемоги над агресором, надає впевненості та рішучості нашим воїнам у протидії загарбникам та є одним із дієвих засобів їх убезпечення від ворожих снарядів під час виконання військових завдань.

Варто згадати, що, починаючи з 2014 року, курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ беруть активну участь у плетінні маскувальних сіток для українських захисників.