Працівники університету організовують і продовжують працювати над професійним удосконаленням. Представники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Олена Федоренко, Вікторія Доценко, Олена Петленко разом із працівниками відділу психологічного забезпечення Наталією Новіковою та Тетяною Сазоновою взяли участь у дводенному майстер-класі «Використання карток ««Монстрики почуттів» у роботі з дітьми та батьками».

Захід організовано в межах проєкту «ПОРУЧ» ГО Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з організацією Gefühlsmonster GmbH з Німеччини. Тренеркою майстер-класу виступила професор кафедри педагогіки та психології Наталя Мілорадова.

Отримані навички будуть реалізовані у роботі зі здобувачами вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.