Завідувач кафедри соціології та психології факультету № 6  доктор психологічних наук, професор Олена Євдокімова виступила з доповіддю «Психологічна робота з дітьми, які стали потерпілими, свідками або учасниками кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». Вона була проведена Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». Викладачі кафедри кандидат психологічних наук, доцент Євген Підчасов та Надія Чепелєва підготували та виступили із доповіддю на науковому заході – «Вивчення емоційних станів в контексті визначення заподіяної моральної шкоди».