Викладачі кафедри соціології та психології факультету № 6 продовжують опановувати метод EMDR. Навчання проводить Громадська організація "Асоціація ЕМДР в Україні - фахове об’єднання зі спеціальної травматерапії". Під час другого вебінару Zuzana Cepelikova (Польща) розповіла про особливості проведення процедури стабілізації при гострому стресі ASSYST у груповому, індивідуальному та інтернет-форматах.

Терапевтичні процедури боротьби з синдромом гострого стресу були спеціально розроблені, щоб забезпечити особисту або онлайн-підтримку клієнтам з інтенсивним психологічним стресом, пов’язаним із травматичними подіями та спогадами про шкідливий досвід. Ці терапевтичні процедури можуть надаватися впродовж перших годин, днів або перші три місяці після травмівного досвіду.

Терапевтичні процедури ASSYST заповнюють прогалини між першою психологічною допомогою (ППД) та психотерапією інтервенцій високої інтенсивності (EMDR) після травмівного досвіду, коли людина має серйозні симптоми психологічного стресу, фізіологічної реактивності та погіршення функціонування.

Учасники вебінару очікують на наступні заняття, а отриманими знаннями поділяться зі студентами-психологами.