Курсанти та магістри факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які перебувають за місцем тимчасової дислокації у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, у рамках культурно-виховної години провели ознайомчу прогулянку до Кам’янець-Подільської фортеці та Нижньої Польської брами, які є одними із улюблених місць відпочинку жителів та гостей міста.

Під час прогулянки оглянули архітектурні та природні пам’ятки, розташовані в Старому місті Кам'янця-Подільського.

Звичайно, що перлиною міста є Кам’янець-Подільська фортеця відома з XlV століття, як частина оборонної системи міста Кам’янець. Вона є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника Кам’янець, що належить до 7 чудес України.

Здобувачі вищої освіти отримали позитивні емоції, поповнили власний багаж історичних знань і були приємно вражені не лише архітектурними пам’ятками міста, а й доброзичливістю його жителів.