Продовжується активна взаємодія зі структурними підрозділами Національної поліції України в м. Сміла Черкаської області. Доцентка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 ХНУВС Олена Чорноус розповіла працівникам відділу поліції про особливості вступної кампанії 2022 року до Харківського національного університету внутрішніх справ та запросила на навчання працівників поліції для отримання повної вищої освіти та вступу до ад'юнктури, надала інформаційні матеріали та допомогу як слухачам, так і працівникам сектору кадрового забезпечення щодо покрокового оформлення документів та подання їх до ХНУВС. Розповіла про переваги навчання та зорієнтувала бажаючих до вступу за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Право».