Здобувачі вищої освіти – курсанти та магістри, а також науково-педагогічний склад кафедр факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали 2022/2023 навчальний рік у м. Кам’янець-Подільський. 1 червня було проведено ранкове шикування, під час якого вшанували пам’ять загиблих воїнів ЗСУ та Національної поліції, які героїчно боронять територію нашої країни від агресора. Декан факультету Олександр Музичук акцентував увагу кожного курсанта на дотриманні дисципліни і законності під час несення служби, особливо в умовах воєнного стану, повазі до однострою. Він наголосив на ключових положеннях Закону України «Про Національну поліцію» в частині прав та обов’язків поліцейського. Відмітив важливість якісного здійснення освітнього процесу, який є ключовим у підготовці майбутніх правоохоронців. Наукова діяльність, на переконання керівника факультету, також має знайти вектори перспективних досліджень як серед здобувачів вищої освіти, так і серед викладачів-науковців.

Курсанти вперше за дні війни зібралися у навчальних аудиторіях та з великим задоволенням приступили до очної форми навчання. Усі розуміють - перед колективом факультету № 1 сьогодні стоїть багато завдань, які, керуючись девізом «Знання. Закон. Честь», обов’язково будуть виконані.