Декан факультету № 6 ХНУВС Оксана Брусакова разом із заступниками провела онлайн-зустріч із представниками Державної кримінально-виконавчої служби України – керівниками відділів по роботі з персоналом, а також з іншими зацікавленими особами Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, що охоплює Харківську, Полтавську, Сумську та Луганську області. Майбутніх здобувачів вищої освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також цьогорічними особливостями вступу насамперед для осіб, які проходять службу. На усі запитання були надані вичерпні відповіді.

Оксана Брусакова зазначила, що фахова освіта є запорукою побудови успішної кар'єри.