Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює глибоку вдячність за гуманітарну підтримку, передану Клінічною фундацією «Фортуна» від американського народу в рамках гуманітарного проєкту «Ліки для працівників університету та членів їх сімей». Понад 100 ветеранів та працівників ХНУВС, а також членів їх сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах внаслідок бойових дій і не змогли евакуюватися з міста, отримали адресну допомогу, придбану за підтримки Клінічної фундації «Фортуна» та координації керівника Центру Українсько-Польського розвитку ХНУВС Миколи Пахніна, начальниці відділу зв'язків з громадськістю Ірини Щербакової та завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексія Сердюка. Підтримка міжнародних партнерів дуже важлива для нас, разом ми рухаємося до Перемоги.