Представник Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4, кандидат технічних наук Петро Клімушин відвідав Крапивницьку загальноосвітню школу № 16 та зустрівся з директоркою школи Оленою Дубівкою та учнями 11-х класів.

Відбулося жваве обговорення питань та особливостей вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ. Петро Клімушин також запросив старшокласників відвідати Дні відкритих дверей, що проводяться університетом в режимі онлайн, і під час яких можна отримати відповіді на всі запитання. Випускників цікавили напрями підготовки та спеціальності, за якими готують поліцейських, умови проживання, працевлаштування тощо. Для отримання більш докладної інформації про ХНУВС школярам порекомендували долучитися до мережі Viber-групи «Абітурієнт ХНУВС 2022».