Професор кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Сядриста провела зустріч із заступником директора з навчальної роботи Оленою Петрище та педагогічними працівниками Міжгірської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Міжгірської районної ради Закарпатської області.

Через класних керівників випускних класів старшокласникам та їх батькам було надано інформацію про умови вступу та переваги навчання на факультеті, про спеціальності, які отримує молодь, про перспективи особистісного розвитку та побудови успішної карʼєри тощо. Інформативні друковані та фотоматеріали, що надала професор, були також розміщені на інформаційному стенді школи для ознайомлення майбутніх випускників та внутрішньо переміщених осіб, які отримують гуманітарну допомогу в цьому закладі, для більш докладного знайомства з університетом та визначення з майбутньою професією.