Курсанти факультетів № 3 і № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у заходах з нагоди Дня захисту дітей у м. Кременчук. Разом із представниками Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС курсанти грали з дітьми у «міні-бокс», розповідали про особливості професії поліцейського та фотографувалися.

Діти та їх батьки дякували представникам університету за організацію веселого дозвілля, за гарний настрій та увагу, а також виявили зацікавленіть професії поліцейського, отримання відповідної освіти, рівня підготовленості майбутніх абітурієнтів тощо. Представники університету знайомили з особливостями вступу до закладів вищої освіти системи МВС України, одним з яких є Харківський національний університет внутрішніх справ, та запрошували на навчання, щоб отримати якісну освіту й сучасну, затребувану суспільством професію.