Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Чорноус провела профорієнтаційні заходи в Черкаській гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області. Вона провела зустріч із заступником директора гімназії з виховної роботи Світланою Бондар з питань вступної кампанії 2022 до Харківського національного університету внутрішніх справ. Представниця університету запросила випускників гімназії на навчання, зокрема, на бюджетну форму, розповіла про переваги працевлаштування після закінчення університету та дійшли згоди щодо подальшої співпраці.

Олена Чорноус також відвідала Черкаську спеціалізовану школу № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради, була запрошена на засідання педагогічної ради закладу,  де розповіла про перевага навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, поспілкувалася з батьками учнів 10-х класів та дистанційно поспілкувалася із заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною Шкундою, надала відео- та інформаційні матеріали для випускників для допомоги з вибором майбутньої професії.