Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Ольга Медведєва провела профорієнтаційний захід в Чортківському районному відділі поліції ГУНП в Тернопільській області щодо особливостей вступної кампанії – 2022 до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі із начальником кадрового забезпечення Олегом Музичкою представниця університету поінформувала щодо умов вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, розповіла про специфіку підготовки курсантів за різними спеціальностями, про особливості вступної кампанії у 2022 році. Ольга Медведєва також розповіла про можливості та переваги вступу до університету, зокрема, на факультети № 5 та № 6, а також на денну та заочну форми навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр».