Про позитивні практики реалізації протилежних правових підходів та набуття досвіду у різних галузях права студентам-правникам Сумської філії ХНУВС під час онлайн-тренінгу розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Валентина Волобуєва. Тренінг був організований доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Мариною Василенко.

Валентина Волобуєва поінформувала студентів щодо реалізації пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», розповіла, як важливо забезпечити максимально раннє виведення неповнолітніх із кримінального процесу з обов’язковим ужиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації, щоб запобігти повторним кримінальним правопорушенням.

Також учасники круглого столу-тренінгу обговорили приклади успішних кейсів Програми, де за кожним із таких кейсів – життєва ситуація.

Наприкінці зустрічі спікери відповіли на запитання, що найбільш цікавили майбутніх правників, пов’язані, зокрема, із випадками вчинення кримінального правопорушення повторно після проходження Програми.