Декан факультету № 1 Олександр Музичук, заступник декана з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський та провідний фахівець цього ж факультету, Лілія Жиронкіна  зустрілися  з представниками Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області Віталієм Чебаном та представником сектору відбору Оксаною Зелепугою.

Під час зустрічі представники університету поінформували щодо умов вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, розповіли про специфіку підготовки курсантів за різними спеціальностями, про особливості вступної кампанії у 2022 році, у тому числі про організацію та проведення вступної кампанії у м. Камянець-Подільському. Представники Управління кадрового забезпечення наголосили на важливості якісного відбору до закладу вищої освти зі специфічними умовами навчання в умовах воєнного стану.