Науково-педагогічні працівники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі із завідувачем кафедри Віталієм Романюком, доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Василь Корнієнко, викладач циклу загальноправових дисциплін Західноукраїнського центру первинної підготовки Академії поліції Львівського державного університету внутрішніх справ Володимир Мороза для курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ провели сумісне бінарне заняття за темою «Огляд місця події за участю спеціаліста-вибухотехніка».

Професор кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Геннадій Глобенко та доцент цієї ж кафедри Олексій Салманов окреслили процесуальні особливості проведення огляду місця події, Володимир Мороз продемонстрував дії спеціаліста-вибухотехніка Національної поліції України, пов’язані з використанням вибухових матеріалів або таких, що їх нагадують. Василь Корнієнко звернув увагу на порядок направлення вибухових пристроїв на експертне дослідження.

Після завершення спільного заняття курсанти ставили запитання, на які отримали вичерпні та обґрунтовані відповіді.