Завідувачем кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольгою Гетманець та доцентом кафедри Іриною Сядристою було проведено підсумкове заняття зі студентами з дисципліни «Господарське право». Студенти підготували цікаві доповіді, які жваво обговорювалися групою. Проведення таких занять допомогає студентам розвивати логічне мислення, самостійність, а також розуміти зміст законів і формувати здатність застосовувати їх. З метою поліпшення практичної підготовки майбутніх спеціалістів були розглянуті питання реалізації державної політики у сфері здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання. Особливу увагу було приділено державній реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Викладення матеріалу супроводжувалося обговоренням конкретних прикладів та відповідями на запитання.